Myjnie parowe, bezdotykowe, samoobsługowe z odkurzaczami - MAPA

Nasze instalacje

Baza klientów to ciągle rozszerzająca się sieć zainstalowanych przez nas samoobsługowych automatów do prania tapicerki z krótkim czasem schnięcia.

Wśród naszych realizacji znajdują się zarówno automaty zlokalizowane na myjniach bezdotykowych (takie jak Kraków, Malbork czy myjnia samoobsługowa w Rzgowie koło Łodzi), na stacjach paliw (takie jak Częstochowa, Nowa Dęba czy stacja benzynowa w Staszowie) oraz w lokalizacjach komercyjnych (takich jak Tymbark).

Nasze realizacje obejmują zarówno instalacje pojedynczych automatów, jak i kompleksowe realizacje złożone z dwóch urządzeń i zadaszenia, doskonale wpisującego się wizualnie w myjnię i otoczenie (realizacja na myjni bezdotykowej w Kamieniu Pomorskim). Bardzo wysoka dynamika rozwoju sieci to również odpowiedź na potrzeby klientów myjni bezdotykowych i stacji paliw, którzy od dawna oczekiwali takiego rozwiązania.

 

Wyślij zapytanie ofertowe
lub zadzwoń do nas: +48 662 408 561

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów