Green Steam – Self Service Steam Car Wash and Vacuum Cleaners
$header

Samoobslužný parní čistič

Nový produkt pro majitele myček a čerpacích stanic

Zjistit více

Samoobslužný parní čistič

Samoobslužný parní čistič

Nový produkt pro majitele myček a čerpacích stanic

Parní čistič Self-Service je zařízení pro samoobslužné čištění a dezinfekci čalounění parní metodou. Je to první řešení na trhu, které umožňuje řidičům a zákazníkům bezdotykových myček čistit čalounění ve vlastním autě s minimální dobou schnutí (díky použití technologie čištění suchou párou).

Samoobslužná parní myčka k čištění čalounění je určena pro myčky aut, čerpací stanice a všechna místa, kde se shromažďují automobily jako galerie a nákupní centra. Investice do samoobslužného automatu k čištění čalounění přináší bezdotykovým myčkám a čerpacím stanicím možnost rozšířit nabídku služeb, přilákat další zákazníky a umožní jim vyjímat se nad konkurencí.

Seznamte se s naší nabídkou

Parní čističe

Parní čističe

Samoobslužné parní čističe Self-Service jsou zařízení určená pro samoobslužné čištění a dezinfekci čalounění parní metodou na bezdotykových myčkách a čerpacích stanicích.

Více…
Příslušenství pro mytí aut

Příslušenství pro mytí aut

Nabídka příslušenství a chemikálií určených pro použití v samoobslužných parních čističích v prostředí bezdotykových myček a čerpacích stanic.

Více…
Kompletní instalace

Kompletní instalace

Společnost Green Steam nabízí také komplexní servis projektu, konstrukce a montáže zastřešení kompletního stanoviště čištění interiéru vozidla pro samoobslužné myčky.

Více…

Samoobslužné čištění čalounění párou

Dlouho očekávané řešení pro zákazníky bezdotykových myček

Samoobslužné čištění čalounění pomocí páry je velmi jednoduché a nijak se neliší od čištění čalounění extrakčním čističem. Rozdíl spočívá v krátké době schnutí, díky které je auto připraveno k použití ihned po čištění. Celý proces trvá několik minut a přináší klientovi bezdotykové myčky aut stejné výhody, jaké poskytuje samoobslužné mytí vozidla zvenčí - úsporu času, peněz a plnou svobodu při výběru denní doby.

Bezdotykové myčky automobilů a jejich zákazníci již dlouho čekali na řešení, které by jim umožnilo komplexní čištění vozu nejen zvenčí, ale i jeho interiéru. Samoobslužné parní čističe Self-Service jsou odpovědí na tyto potřeby a účinně vyplňují poslední nerozvinutou mezeru v segmentu samoobslužných myček.

Wdrożona myjnia bezdotykowa w Kamieniu Pomorskim

Výhody pro investory, bezdotykové myčky a čerpací stanice

Reakce na potřeby zákazníků bezdotykových myček

Samoobslužný parní čistič dává zákazníkům bezdotykové myčky možnost vyčistit si vlastnoručně interiér vozidla. Je to reakce jak na potřeby majitelů samoobslužných myček, tak i jejich klientů.

Rozšíření palety nabízených služeb

Samoobslužný automat k čištění čalounění přináší příležitost čerpacím stanicím a bezdotykovým myčkám automobilů rozšířit paletu nabízených služeb, získat nové zákazníky a vyčnívat nad konkurencí.

Zvýraznění oproti konkurenčním samoobslužným myčkám

Samoobslužná parní myčka k čalounění umožňuje vyniknout nad jinými konkurenčními bezdotykovými myčkami, které nemají ve své nabídce takové řešení a generuje tak dodatečný zisk pro majitele myčky.

Bezdotykové myčky a výhody pro řidiče

Bezdotykové myčky se vyznačují řadou výhod, které nabízí řidičům. Patří mezi ně mimo jiné nízká cena, úspora času a pohodlí při výběru místa a času vykonání služby.

Díky těmto výhodám myčky stále častěji vyhrávají v boji o zákazníky s ručními nebo automatickými myčkami. Předností samoobslužné myčky je také bezpečnost laku, což přesvědčí mnoho individuálních řidičů. Dopravci i taxikáři preferují bezdotykové myčky vzhledem k nižší ceně služby a pohodlí při výběru správného času. Podnikatelé a korporátní klienti kromě ceny také chválí rychlost služby. Všechny tyto výhody se však doposud týkaly pouze vnějšího čištění vozu (případně vysávání).

Výrobci bezdotykových myček se nedávno postarali o to, aby byly stejné výhody k dispozici také pro zákazníky, kteří si přejí vyčistit čalounění ve vlastním autě (doposud služba dostupná pouze na ručních myčkách). Novinkou v nabídce mnoha výrobců myček jsou samoobslužné čističe k čištění čalounění parou s krátkou dobou schnutí. Samoobslužné myčky vybavené takovým zařízením poskytují zákazníkům komplexní servis, který již dlouho očekávali jak individuální řidiči, tak i dopravci a firemní zákazníci.

Samoobslužné myčky a periferní zařízení

Samoobslužné myčky zahrnují rovněž různé druhy periferních zařízení, která kromě vnějšího mytí umožňují zákazníkům vykonávat další služby.

Každá samoobslužná myčka je kromě bezkontaktního mycího zařízení vybavena čističi písku, měničem mincí a v některých případech také kompresorem, automatem k čištění koberců nebo černidlem pneumatik. Výrobci samoobslužných myček jako je společnost GreenSteam, BKF, Ehrle nebo Eurowash, kteří vědí, že myčky nemohou správně fungovat bez periferních zařízení, stále častěji myslí o komplexním vybavení mycích linek pro investory. Novinkou na trhu periferních zařízení pro bezdotykové myčky jsou samoobslužné čističe pro parní čištění čalounění, které jsou dalším, chybějícím prvkem nabídky samoobslužných myček.

Samoobslužné parní čističe k čištění čalounění umožňují rozšířit nabídku nabízených služeb a ještě lépe konkurovat ručním myčkám. S ohledem na skutečnost, že trh se samoobslužnými myčkami je již nasycený, velkou výhodou automatů k čištění čalounění je také možnost vyzdvihnout vlastní myčku před ostatními konkurenčními myčkami a získat tak další zákazníky.

News


      	

Four large touchless car wash stations in Budapest invest in Self Service Steam Car Wash

A large car fleet raises the needs in terms of maintaining the cleanliness of cars and their appearance, which is why the owners of touchless car washes, which care about cooperation with carriers...

Více…

      	

A new car wash in Kamen Pomorski, two-station with a roof.

Thinking about clients who approach each investment in a comprehensive manner, we provide two self-service roofs. We offer you modern and aesthetic forms of light with LED backlight and...

Více…

      	

New installation of our machine in Malbork.

Another possibility to wash upholstery and prepare her for summer this time in Malbork city.

Více…