Green Steam – Self Service Steam Car Wash and Vacuum Cleaners

Naše instalace

Zákaznickou základnou je neustále se rozšiřující síť samoobslužných automatů určených k čištění čalounění s krátkou dobou schnutí.

Mezi naše projekty patří stejně tak automaty umístěné na bezdotykových myčkách (např. Krakov, Malbork nebo samoobslužná myčka aut v obci Rzgów u Lodže), na čerpacích stanicích (např. Częstochowa, Nowa Dęba nebo čerpací stanice ve Staszowě) jak rovněž na komerčních místech (např. Tymbark).

Mezi naše projekty patří jak instalace jednotlivých automatů, tak i komplexní realizace skládající se ze dvou přístrojů a zastřešení, které vizuálně dokonale ladí s myčkou a okolím (realizace na bezdotykové myčce v obci Kamień Pomorski). Velmi vysoká dynamika rozvoje sítě je rovněž reakcí na potřeby zákazníků bezdotykových myček a čerpacích stanic, kteří takové řešení již dlouho očekávají.

Požádat o cenovou nabídku

Správcem vašich dat je Green Steam sp.z o.o. sp. k. Data budou zpracována pro přímý marketing našich produktů a služeb. Právní základ pro zpracování je oprávněný zájem správce. Více informací