Dwa w jednym, czyli Self Service Combo

Bądź na bieżąco z poradami

Dwa w jednym, czyli Self Service Combo

Dwa w jednym, czyli Self Service Combo

08 gru 2017


Samoobsługowy Odkurzacz Parowy do prania tapicerki i odkurzania

Jednym z etapów kompleksowego zadbania o wnętrze samochodu jest jego dokładne odkurzenie, z uwzględnieniem wszystkich szczelin i zakamarków, tak aby wciągnąć kurz, piasek, okruchy czy sierść. Następnym krokiem jest pranie tapicerki z możliwością aplikowania detergentu na mocniejsze zabrudzenia – plamy po rozlanych napojach, przyklejone gumy do żucia, zaschnięte resztki jedzenia i inne uporczywe zanieczyszczenia. Obie funkcje łączy w sobie jedno urządzenie – Self Service Combo. 

Każdy kierowca może samodzielnie odkurzyć swój samochód osobowy lub pojazd większych gabarytów taki jak bus czy autobus. Wszystko to dzięki odpowiednio dobranym i zaprojektowanym częściom. Po pierwsze za pomocą 8-metrowego węża zakończonego ssawą szczelinową kierowca dokładnie odkurzy niewielkie szczeliny i zakamarki, dostając się swobodnie do bagażnika czy na ostatnie siedzenie w busie.

Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu wymaga nie tylko specjalistycznego urządzenie, ale także właściwie dobranego, najbardziej optymalnego detergentu. Dlatego kolejną możliwością, którą daje Self Service Combo jest aplikowanie odpowiednio dobranej chemii za pomocą osobnego węża do natrysku z rączką. Wspomaga to działanie gorącej pary podczas ostatniego etapu – prania i dezynfekcji tapicerki materiałowej, podsufitki, dywaników samochodowych, fotelików dziecięcych, czy bagażnika. Za sprawą odpowiedniej długości, elastycznego zbrojonego węża zakończonego ssawą przez którą przechodzi gorąca para, kierowca wypierze wszystkie powierzchnie materiałowe w swoim samochodzie, a nieczystości zostaną wciągnięte do zamocowanego wewnątrz zbiornika.

Self Service Combo kończy czyszczenie wnętrza auta na praniu gorącą parą, ponieważ w kilka chwil po wypraniu powierzchnia materiałowa staje się sucha. Fotele nie są przemoczone, co powoduje, że kierowca nie traci czasu na ich suszenie i ponowne odkurzanie aby wciągnąć nadmiar wilgoci z siedzenia.

Jedno urządzenie powoduje, że kierowca ma odkurzony samochód i czystą, zdezynfekowaną tapicerkę z ożywionymi kolorami i zneutralizowanym zapachem. A wszystko to zrobione własnoręcznie i z odpowiednio dobraną starannością, w dogodnym czasie i za mocno konkurencyjną cenę. Dlatego Self Service Combo jest odpowiedzią na potrzeby kierowców oraz właścicieli myjni samoobsługowych, stacji paliw czy parkingów przy galeriach handlowych, osiedlach mieszkaniowych. Świadcząc dwie usługi w jednym urządzeniu właściciele wyżej wymienionych lokalizacji zwiększają atrakcyjność oferowanych klientom usług, przez co wyróżniają się na tle konkurencji.

Powrót