O firmie: wyposażenie do myjni parowych i samoobsługowych

O firmie Green Steam

Firma Green Steam to największy w Europie producent i dystrybutor urządzeń parowych. Od 10 lat dostarczamy innowacyjny sprzęt czyszczący klientom z branży myjni samochodowych i stacji paliw na 7 europejskich rynkach. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całego świata zapewniając naszym klientom nowatorski sprzęt charakteryzujący się najwyższą jakością, niezawodnością oraz dbałością o środowisko. Nasze przełomowe rozwiązanie - samoobsługowe odkurzacze parowe do prania tapicerki z krótkim czasem schnięcia sprawiają, że właściciele myjni bezdotykowych mogą zwiększyć obroty swojego biznesu poprzez pozyskanie dodatkowych klientów. Instalacja odkurzacza parowego na myjni bezdotykowej lub stacji paliw pozwala również na wyróżnienie się na tle innych, konkurencyjnych myjni w rejonie, zapewniając tym samym ogromną przewagę konkurencyjną. Jako producent samoobsługowych odkurzaczy parowych Self-Service dokładamy wszelkich starań aby odpowiadać zarówno na potrzeby właścicieli myjni i stacji paliw, jak i klientów, korzystających regularnie z usług myjni bezdotykowych.

 

Do kogo kierujemy ofertę

Ofertę Samoobsługowych Odkurzaczy Parowych Self-Service kierujemy zarówno do właścicieli myjni bezdotykowych, samoobsługowych myjni samochodowych, myjni automatycznych i stacji paliw, jak i inwestorów nie posiadających doświadczenia w branży, którzy chcą ulokować kapitał w tym segmencie rynku.

Bogata wiedza i doświadczenie rynkowe

Dzięki współpracy z setkami myjni (myjni bezdotykowych, myjni automatycznych, myjni ręcznych) na terenie całego kraju zdobyliśmy ogromną wiedzę rynkową, którą nieustannie dzielimy się z naszymi klientami, pomagając im realizować nowe zlecenia, pozyskiwać klientów oraz wyróżniać się na tle konkurencji. To właśnie dzięki naszym klientom staliśmy się liderem w branży maszyn parowych na polskim rynku.

Serwis i obsługa klienta

Nasi klienci mogą na nas liczyć zarówno przed jak i po sfinalizowaniu transakcji. Urządzenia Self-Service objęte są pełną, bezpłatną, 24-miesięczną gwarancją. Wiemy jak ważne jest to aby zakupione i zainstalowane na myjniach bezdotykowych urządzenia działały non-stop i jak najszybciej zaczęły na siebie zarabiać, dlatego dokładamy wszelkich starań aby każdy problem z którym przyjdzie nam się zmierzyć został jak najszybciej rozwiązany.

Szeroka, dopracowana w każdym calu oferta

Właścicielom myjni bezdotykowych, stacji paliw oraz inwestorom prywatnym oferujemy kompletne, dopracowane w każdym calu rozwiązania w zakresie doradztwa produktowego i inwestycyjnego, finansowania, usług logistycznych oraz rozwiązań marketingowych. Dostarczamy światowej klasy sprzęt, oferujemy profesjonalne szkolenia, pomagamy w sfinansowaniu inwestycji. W swojej ofercie posiadamy najlepsze urządzenia w swojej klasie, charakteryzujące się niezawodnością, funkcjonalnością oraz wysoką efektywnością pracy.