Finansowanie odkurzaczy parowych i myjni bezdotykowych

Finansowanie

Większość naszych klientów nawet w przypadku gdy dysponują gotówka decyduje się na skorzystanie z oferowanych przez nas form finansowania. Jest to o tyle wygodne, gdyż w ramach współpracy zapewnimy Ci kompleksową pomoc oraz minimum formalności. Bazując na swoim bogatym doświadczeniu nasz doradca pomoże wybrać Ci najodpowiedniejszą formę finansowania.

DOTACJA LGD

Jeśli prowadzisz biznes lub jesteś zainteresowany jego otwarciem możesz skorzystać z dotacji LGD w swoim regionie, które cieszą się dużą popularnością w wśród naszych klientów. Oprócz aspektu finansowego, plusem dotacji LGD jest stosunkowo łatwa procedura i dokładnie sprawdzona przez nas ścieżka formalna. Minusem programów LGD jest to, że nie są one programami ogólnopolskimi i są dostępne jedynie w wybranych regionach.

POŻYCZKA BGK

Wielu z naszych klientów, którzy nie prowadzą jeszcze działalności gospodarczej kwalifikuje się do otrzymania nieoprocentowanej pożyczki z Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). Pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej otrzymywane z BGK są szerzej dostępne niż dotacje i dużo łatwiej jest je otrzymać. Minusem tego rozwiązania jest to, że nie są one dostępne dla każdego. Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki z BGK wejdź na stronę https://www.bgk.pl/pozyczki-unijne/oferta-pozyczek-unijnych/ i sprawdź czy spełniasz kryteria.

LEASING

Możesz również skorzystać z naszej oferty leasingowej, która w przypadku posiadania działalności gospodarczej pozwoli Ci na sprawne sfinansowanie inwestycji. Jest to najprostsza i najszybsza opcja dla osób prowadzących działalność gospodarczą.