Pranie tapicerki samochodowej na myjniach samoobsługowych

Bądź na bieżąco z poradami

Pranie tapicerki samochodowej na myjniach samoobsługowych

Pranie tapicerki samochodowej na myjniach samoobsługowych

14 mar 2019


Dojeżdżając do pracy, sklepu, na zajęcia czy spotkanie spędzamy większość czasu w samochodzie. W związku z tym poziom higieny auta ma istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Wiedzą o tym szczególnie alergicy. Osoby uczulone na kurz, pyłki czy roztocza nie mogą przebywać w brudnym i zakurzonym samochodzie, gdyż wpływa to niekorzystnie na ich stan zdrowia. W takiej sytuacji higieniczne wnętrze jest szczególnie ważne.

Jeszcze do niedawna usługę prania tapicerki świadczyły tylko stacjonarne myjnie ręczne lub mobilne z dojazdem do klienta. Teraz na myjniach samoobsługowych, które świadczą kompleksowe usługi związane z myciem i pielęgnacją samochodów, można już samodzielnie wyprać i zdezynfekować tapicerkę materiałową, bagażnik, dywaniki samochodowe. Wszystko to za pomocą wielofunkcyjnych samoobsługowych odkurzaczy parowych Self-Service, które zaprojektowano zgodnie z myślą o samoobsługowych myjniach bezdotykowych oraz stacjach benzynowych.

Odkurzacze Self-Service oparte na technologii parowej, pozwalają na najszybsze, najbardziej dokładne i co najważniejsze bezpieczne wyczyszczenie tapicerki samochodowej. Za pomocą gorącej pary wypuszczanej pod ciśnieniem ponad 6 bar, urządzenie czyści powierzchnię materiałową, usuwając brud z największych zakamarków oraz pozbywając się wszelkiego kurzu, pyłków i roztoczy. Wszystko za sprawą parownicy odpowiedzialnej za ciśnienie i prędkość strumienia pary, a także dodatkowych akcesoriów, takich jak pistolet z możliwością aplikowania detergentu na mocniejsze zabrudzenia. Czyszczenie parowe to rewolucja w sprzątaniu – sposób ekologiczny (z małym zużyciem wody), ekonomiczny (oszczędny) oraz skuteczny (usuwa brud i drobnoustroje). Oprócz doskonałych rezultatów czyszczenia, rozwiązanie takie pozwala zapewnić bardzo krótki czas schnięcia tapicerki - bardzo ważny aspekt z punktu widzenia klientów myjni samoobsługowych, którzy nie mogą sobie pozwolić na długie przestoje.

Automat do parowego prania tapicerek pozwala „od ręki” – szybo i sprawnie, zaradzić problemowi brudnych foteli w samochodzie. Korzystając z niego, klient sam decyduje, kiedy, jak długo i za ile to robi. Zadowoleni z usługi własnoręcznego prania kierowcy, wrócą do myjni może nawet z innymi akcesoriami do czyszczenia (fotelik dziecięcy, dywan, mały mebel) oraz polecą ten punkt znajomym. Mając na uwadze powyższe zalety parowego prania tapicerki, samoobsługowe myjnie bezdotykowe coraz częściej decydują się na dodanie takiego rozwiązania do swojej oferty.

 

          

 

 

 

Powrót