Preparaty do prania tapicerki samochodowej

Bądź na bieżąco z poradami

Preparaty do prania tapicerki samochodowej

Preparaty do prania tapicerki samochodowej

15 gru 2017


Rozlana czekolada, kawa, napój gazowany, wsiąknięty tłuszcz, a może przyklejona guma do żucia? To wyzwania, którym na co dzień stawiają czoła przeróżne środki chemiczne do czyszczenia tapicerek samochodowych, które niestety szybko ulegają zabrudzeniu, zwłaszcza jeżeli pijemy i jemy w samochodzie, mamy małe dzieci, czy też przewozimy zwierzęta domowe. W sytuacji gdy jesteśmy posiadaczem nowego samochodu, możemy jedynie wyprać pojedynczą powstałą plamę, jednakże długotrwałe użytkowanie tapicerki materiałowej, wymaga całkowitego wyczyszczenia, tak aby odzyskała dawny wygląd i intensywność kolorów.

Green Steam jako producent chemii samochodowej marki PREMO posiada w swojej ofercie profesjonalną chemię do prania tapicerki samochodowej, dywanów, mebli tapicerowanych oraz wszelkich powierzchni pokrytych materiałem. Preparaty dzięki specjalnie opracowanej i wielokrotnie testowanej w różnych warunkach atmosferycznych recepturze, zapewniają wysoką jakość świadczonych usług oraz, co równie istotne doskonałą wydajność.

Jedną z funkcji Samoobsługowych Odkurzaczy Parowych Self-Service jest możliwość aplikowania detergentu, który wspomaga działania gorącej pary i w bardzo krótkim czasie rozpuszcza silne zabrudzenia. Marka PREMO oferuje preparaty Red Cleaner do prania tapicerki materiałowej w sezonie letnim oraz zimowym, który nie zamarza nawet przy temperaturach ujemnych aż do -16 stopni.

Polecane preparaty do prania parowego powierzchni materiałowych, zostały specjalnie wyselekcjonowane tak aby spełniać wszystkie wymagania pod względem:

  1. Jakościowym – posiadają właściwości czyszczące i odtłuszczające, rozpuszczając w bardzo krótkim czasie brud i zanieczyszczenia, usuwają także bakterie i drobnoustroje oraz eliminują przykre zapachy;
  2. Ochrony i bezpieczeństwa dla czyszczonych powierzchni – ze względu na optymalnie dobraną recepturę nie narażają czyszczonych powierzchni materiałowych na działanie agresywnych czynników chemicznych przy jednoczesnym zachowaniu jakości czyszczenia i przyjemnego świeżego zapachu;
  3. Wysokiej wydajności – preparaty do prania powierzchni materiałowych metodą parową rozcieńcza się z wodą w odpowiednich proporcjach, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności właściciela i przyczynia się do maksymalizacji rentowności biznesu;
  4. Dostępności – produkty są dostępne od ręki i wysyłane nawet w tym samym dniu;

Niezawodna funkcja odkurzaczy do prania tapicerki suchą parą z właściwie dobranym detergentem jest zaletą Samoobsługowych Odkurzaczy Parowych Self Service, których usługi stają się coraz bardziej pożądane przez klientów myjni samoobsługowych oraz stacji paliw.

Powrót