Samoobsługowa dezynfekcja wnętrza pojazdu

Bądź na bieżąco z poradami

Samoobsługowa dezynfekcja wnętrza pojazdu

Samoobsługowa dezynfekcja wnętrza pojazdu

25 mar 2020


Od dawna klienci myjni samochodowych czekali na rozwiązanie, które pozwoliłoby nie tylko na kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu, ale również na jego dezynfekcję. Rozwiązanie to w ostatnim czasie nabiera szczególnej uwagi ze względu na postępującą w naszym kraju epidemię koronawirusa. Sytuacja ta sprawia, że kierowcy samochodów osobowych, taksówkarze oraz kierowcy pojazdów transportu zbiorowego zaczynają zwracać coraz większą uwagę na czystość i szeroko pojętą higienę wnętrza pojazdu. W najbliższej przyszłości trend ten będzie się tylko umacniał, sprawiając, że inwestycja w samoobsługowy odkurzacz do prania i dezynfekcji wnętrza pojazdu stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna, a urządzenia te będą coraz częściej pojawiać się na myjniach bezdotykowych, stacjach paliw oraz przy supermarketach.

Inwestycja w samoobsługowy odkurzacz parowy
Oferta samoobsługowych odkurzaczy parowych skierowana jest zarówno do właścicieli myjni samoobsługowych, stacji benzynowych oraz właścicieli terenów przy centrach handlowych, jak również do inwestorów indywidualnych planujących bezpiecznie ulokować kapitał w pasywnym źródle dochodu. Właścicielom myjni bezdotykowych i stacji paliw urządzenia Self-Service pozwalają rozszerzyć dotychczasową ofertę i przyciągnąć większą liczbę klientów. Pozwala im wyróżnić się na rynku. Usługa czyszczenia i dezynfekcji wnętrza pojazdu cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów prywatnych jak i taksówkarzy, kierowców transportu zbiorowego i ciężarówek. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że dezynfekcja nie jest tylko dodatkową usługą, ale prawdziwą koniecznością. Samoobsługowa myjnia parowa wyśmienicie wpisuje się w ten trend.

Dlaczego warto czyścić i dezynfekować parą?
Odkurzacz parowy jest uniwersalny. Możesz nim śmiało czyścić i dezynfekować zarówno miękkie, jak i twarde powierzchnie. Zapewnia świetne rezultaty. Usługa skierowana jest do osób, które nie tylko chcą wymyć, ale również zdezynfekować tapicerkę i wnętrze pojazdu. Gorąca para o temperaturze przekraczającej 60 stopni skutecznie zabija bakterie, wirusy i grzyby. Jednocześnie, ze względu na swoje właściwości gorąca para sprawia, że siedzenia są praktycznie suche bezpośrednio po praniu. Gorąca para eliminuje roztocza, kurz i alergeny. Czyszczenie parowe sprawdzi się wyśmienicie, bez względu na to, czy samochód posiada tapicerkę skórzaną czy materiałową. Skutecznie usunie z niej nawet uporczywe plamy, jednocześnie jej nie uszkadzając. Para pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc, takich jak uchwyty na kubki, otwory wentylacyjne i pokrętła. Naturalnie dezynfekuje i dezodoryzuje czyszczone powierzchnie. Para doskonale sprawdza się również przy czyszczeniu i dezynfekcji fotelików dla dzieci, bagażników, mebli tapicerowanych oraz wszystkich powierzchni, na których mogą osadzać się patogeny.

 

 

 

Powrót