Urządzenie do czyszczenia tapicerki

Bądź na bieżąco z poradami

Urządzenie do czyszczenia tapicerki

Urządzenie do czyszczenia tapicerki

09 lis 2016


Jako, że dla wielu z nas, samochody są głównym środkiem transportu i komunikacji, bardzo ważne jest zadbanie o ich czystość. Jest to szczególnie istotne w ich wnętrzu, gdzie różnego rodzaju pyłki oraz zanieczyszczenia, mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie. Na szczęście oferty myjni samoobsługowych zawierają profesjonalne urządzenia do czyszczenia tapicerki.

Jednym z takich urządzeń jest nowoczesny i innowacyjny odkurzacz parowy Self-Service. Pozwala on na dokładne i kompleksowe zadbanie o czystość naszej tapicerki oraz całego wnętrza samochodu.

Odkurzacz parowy Self-Service – Specyfikacja

Odkurzacz parowy Self-Service to urządzenie przeznaczone do samoobsługowego czyszczenia tapicerki. Wykorzystuje do tego wodę oraz aktywną parę, która dokładnie usuwa zabrudzenia z różnego rodzaju powierzchni. Urządzenia te wyposażone są w systemy zapobiegające zamrażaniu, redukujące zużycie energii, a także takie usprawniające dokonywanie płatności. Odkurzacze Self-Service nie przekraczają 1,70m wysokości, a ich niewielka szerokość i grubość, pozwala na ich swobodne przemieszczanie. Skonstruowane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, a ich maksymalna moc to 6,7kW. Posiadają też one optymalnie dopasowane zbiorniki wody oraz dozowniki aktywnej pary. Dzięki temu, odkurzacz parowy Self-Service pozwala na doczyszczenie nawet najbardziej nieprzyjemnych zabrudzeń, w najciężej dostępnych miejscach naszych samochodów.

Powrót